HAVENS vēsture

HAVENS vēsture  – vairāk kā  150 gadu pieredze zirgu barības ražošanā!

HAVENS aizsākumi meklējami 1845.gadā,  kad  Godfried Kaanen kungs ( pašreizējā direktora vectēvs ) nopirka Vierlingsbeek ūdens dzirnavas.

Vierlingsbeek ūdens dzirnavas atradās ideālā vietā blakus upei, ūdensdzirnavās nekad netrūka ūdens līdz ar to  varēja strādāt visu cauru gadu. Tajos laikos tā bija liela priekšrocība, salīdzinot ar citām ūdens  vai vēja dzirnavām.

1923. gadā Godfried Kaanen kungs un viņa pusbrāļi  Harrie un Martin Havens sāka graudaugu tirdzniecību. Uzņēmums tika nosaukts viņu patēva vārdā: JP Havens Graanhandel NV.

Vēlāk 1930. gadā, tika uzceltas graudu uzglabāšanas tvertnes. Tās tika sagrautas Otrā pasaules kara laikā 1944. gada oktobrī, taču  vēlāk tās tika atjaunotas. 1970.gadā glabāšanas tvertnes tika pabeigtas. Un gadu gaitā, ražotne tika modernizēta, lai apmierinātu visas kvalitātes prasības.

HAVENS kvalitāte -tikai pašu labāko savam zirgam!

Uzņēmumam  ļoti svarīgi ir nodrošināt  zirgu barībai augstu  kvalitāti, nodrošināt kvalitāti palīdz   gadu gaitā iegūtā pieredze un zināšanas.

Havens zirgu barībai ir HACCP un GMP + sertificēta. Viss ražošanas process, tai skaitā katra  barības sastāvdaļa ir pakļauta stingrām prasībām,  tādā veidā nodrošinot produktu nemainīgi augsto  kvalitāti.

Visi produkti  tiek regulāri uzlaboti un atjaunoti, piemeklējot aizvien labākas un labākas izejvielas. Galvenokārt visas sastāvdaļas, kuras tiek izmantotas HAVENS barībā tiek piegādātas no tādām valstīm kā  Francija un Vācija.

Jātnieki/zirgu īpašnieki un HAVENS  zinātniskā laboratorija kopīgi strādājot regulāri uzlabo esošos produktus un rada jaunus produktus, lai tiktu apmierinātas visas tirgus vajadzības.

Visos produktos – musli, maisījumos un granulās – tiek  ievērotas  visas vajadzīgās un noteiktās uztura prasības, pareizā daudzumā tiek pievienota  ciete, šķiedras, ogļhidrāti,  cukurs, ēteriskās aminoskābes, neaizstājamas taukskābes, minerālvielas, mikroelementi un citas barības vielas.

HAVENS ražojot barību ļoti rūpīgi izvērtē kādas sastāvdaļas tiek liktas katrā barībā, sportam būs vajadzīgas vienas sastāvdaļas, turpretī atpūtai vai zirgu audzēšanai citas. HAVENS uzskata ka svarīgas ir ne tikai tādas sastāvdaļas kā melnās vai  baltās auzas, kukurūza, mieži, kvieši, speltas kvieši, bet arī svarīgas un zirgam nepieciešamas sastāvdaļas ir kviešu klijas, lucerna, linsēklas un linsēklu eļļa, ko arī pievieno savos produktos.

HAVENS barība no konkurentiem atšķiras ar  augstas kvalitātes izejvielām, plašu sastāvdaļu klāstu barībās, jauninājumiem ražošanas iekārtās un konsekventām receptēm. HAVENS barība  tiek regulāri  pārbaudīta dažādos (FEI) čempionātos un sacensībās.